Výrobní program

Síťové programy – sady zavazadlových sítí

Pro uložení a organizaci převážených předmětů v zavazadlovém prostoru vyrábíme široký sortiment zavazadlových sítí. Sítě jsou provedené jako jednoduché podlahové sítě nebo dvojité sítě fungující jako kapsy. Podle požadavku zákazníka dokážeme realizovat speciální provedení sítí, např. s našitou textilní kapsou. Síťovinu lze vyrobit z polypropylenových nebo polyamidových vláken a v různých barvách dle požadavku zákazníka. Pletení polotovarů síťoviny provádíme na vlastních CNC pletacích strojích. Velikost ok síťoviny lze nastavit podle požadavků zákazníka.

Úchytné prvky zavazadlových sítí

Pro zavazadlové sítě můžeme nabídnout různé typy a tvary úchytných háků pro upevnění ve voze, vyhovující tvaru fixačních prvků v zavazadlovém prostoru.

Fixační prvky pro montáž sítí do vozu

V případě potřeby dokážeme zajistit i dodání fixačních prvků pro montáž do vozu, jako jsou háčky, očka a různé držáky.

Plastové komponenty

Pro různé aplikace na popruhy nebo ploché gumy máme k dispozici množství různých plastových komponentů, jako jsou přezky, spony, brzdy apod.

Sítě s drátěným rámem

Lepší využití zavazadlového prostoru umožňují sítě s drátěným rámem. Lze je umístit jako síť pod kryt zavazadlového prostoru nebo pro využití výklenků v bocích zavazadlového prostoru. Síťovinu lze vyrobit z polypropylenových nebo polyamidových vláken a v různých barvách dle požadavku zákazníka.

Sítě s plastovým rámem

Úložné sítě s plastovým rámem se montují na středovou konzolu vozu, na zadní strany opěradel předních sedaček nebo na bočnice zavazadlového prostoru. U sítí pro upevnění na středovou konzolu používáme konstrukci s plastovým rámem. Provedení sítí je estetické a umožňuje sjednocení designu s okolními díly. Pro výrobu plastových rámů používáme sortiment plastových granulátů v automotive kvalitě. Síťovinu lze vyrobit z polypropylenových nebo polyamidových vláken a v různých barvách dle požadavku zákazníka. Samozřejmostí jsou různé velikosti ok sítě.

Sítě pro potah sedačky – kapsa na mobilní telefon

Sítě jsou všívané jako kapsa do potahu sedačky, používají se pro uložení mobilního telefonu nebo drobných předmětů na boku sedačky.

Vstřikované plastové díly – rámečky, háky, lišty, držáky

Plastové díly potřebné pro montáž našich výrobků produkujeme na vlastních vstřikovacích lisech. Používáme široké portfolio plastových granulátů v automotive kvalitě, sortiment plastových dílů sahá od větších rámečků a lišt přes háky, držáky a koncovky až po malé speciální háčky nebo záslepky. Plastové díly vyrábíme podle požadavků zákazníků podle CAD dat. Při výrobě vstřikovacích forem spolupracujeme se zkušenými nástrojárnami.

Kombinované plastové díly

Kombinované plastové díly vyrábíme jako plastové zástřiky s vložkou na vertikálním vstřikolisu nebo jako montované díly, složené z plastových dílů, pružných gumových lan nebo pevných lanek, popř. kovových koncovek. Díly se používají jako háky přidržující sedačku, podlahu nebo jiné části vozu.

Provedení fixačních koncovek gumiček a šňůrek
K dispozici jsou různé druhy kovových koncovek pro zakončení gumiček a jejich fixaci do dalších dílů. V případě speciálních parametrů upevnění dokážeme zajistit vývoj koncovky podle požadavků zákazníka.

Textilní montované díly

Různé typy upevňovacích pásků a gumových lanek vyrábíme z přezek a popruhů, plochých gum nebo pružných lanek. Používají se pro upevňování výstražného trojúhelníku, lékárniček a jiných trvale převážených předmětů. Montují se do bočnic zavazadlového prostoru nebo krytu nárazníku. Pro výrobu používáme šití, ultrazvukové sváření a sekání horkým nožem.

Šité výrobky – tašky, vaky, brašny, kapsy

Různé druhy šitých tašek nebo brašen do zavazadlového prostoru umožňují převážení menších předmětů v automobilu. Jejich upevnění je provedeno suchým zipem na čalounění zavazadlového prostoru nebo systémem oček a háčků pro upevnění na fixační prvky v zavazadlovém prostoru. Tašky lze tvarově přizpůsobit výklenkům v bocích zavazadlového prostoru, a tím vyplnit jeho hůře využitelné části. Tvary a provedení tašek vyvíjíme ve spolupráci se zákazníkem a podle jeho požadavků.